szkolenia menedżerskie, szkolenia ze sprzedaży, wyjazdy team building, gry symulacyjneOdwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Sylwia Grzegorzewska. Razem z gronem coachów organizujemy szkolenia biznesowe, kursy menedżerskie , szkolenia certyfikacyjne , handlowe dla biznesmenów, a także cykle wyrównacze dla studentów . Nasze międzykulturowe seminaria przygotują Twoich pracowników, oraz dzieci na wyjazdy do pracy i nauki w Anglii lub Stanach Zjednoczonych.

Już w latach studenckich zaczęłam się interesować wszystkim, co było związane z HR, co umożliwiło mi znaleźć wymarzoną pracę w agencji funkcjonującej w obszarze kadrowym i pracowniczym. Następne miejsca pracy to zwiększające się wyzwania, a także dalsze szczeble w karierze zawodowej. W pracy, którą wykonywałam zajmowałam się na przykład szukaniem pracowników na różnego rodzaju wakaty, a poza tym tworzeniem programów lojalnościowych. Na dzień dzisiejszy nawiązałam współpracę z różnymi instytucjami edukacyjnymi jako ekspert od zasobów ludzkich.

Zwiększając od jakiegoś czasu swoją wiedzę na temat zarządzania firmą podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Dzięki tej decyzji mogę wreszcie samodzielnie szkolić różne zainteresowane osoby z zagadnień związanych z rekrutacją, obejmujące również prawne aspekty tego obszaru. Jednym z bardziej interesujących wyzwań w mojej karierze były zajęcia z obszaru employer brandingu, realizowane z wyjątkową radością przez cztery semestry dla słuchaczy AGH. Aktualnie jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

Przy realizacji życiowych planów niezwykle jest przydatne wykształcenie, które posiadam, miałam możliwość ukończyć bowiem Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat nie bardzo wiedziałam, czy prawo pracy, które skończyłam może się chociaż trochę przydać podczas pracy zawodowej. Jak się jednak okazało wiedza, którą z takim trudem zdobyłam bywa bardzo pomocna, planuję także dużo czasu poświęcać na jej rozszerzanie w każdy możliwy sposób.

To przyczyniło się też do tego, że zdecydowałam się rozpocząć studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej. Aktualnie udało mi się skończyć dwa lata, i rozważam obronę doktorskiej pracy. Mam nadzieję, że ukończenie z pozytywnym wynikiem studiów, które mi się tak podobają zapewni mi całkiem sporo możliwości i pomysłów na życie.

Wiedzą, którą udało mi się zdobyć lubię się dzielić, uczestnicząc w prelekcjach i spotkaniach. Od jakiegoś czasu zaczęłam współpracować z różnymi mediami, w których prezentuję rozmaite publikacje na zagadnienia związane z branżą HR.

Dodam jeszcze że jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Moi obaj chłopcy w wielu sytuacjach bywają naprawdę męczący, lecz patrzenie w jakim tempie dorastają, jak bez przerwy chcą się uczyć nowych rzeczy i zapoznają się ze światem to coś wspaniałego. Szczęśliwie pogodziłam zajmowanie się rodziną z rozwijaniem swojej kariery, z czego jestem niezmiernie szczęśliwa.