Moje podejście

admin 05.06.2018

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to zagadnienia, w których spora liczba właścicieli firm popełnia mnóstwo błędów. Traktowanie z lekceważeniem pracowników czy wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to tylko część przewinień, które spotkać można w firmowych relacjach.


Gdy relacje w firmie między pracodawcą a załogą pozostawiają wiele do życzenia, to bardzo chętnie spróbuję w tym pomóc. Przy takich zleceniach przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, próbując się zająć wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasu. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Na pewno niezwykle przydaje mi się w pracy doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Między innymi ukończyłam kierunek psychologiczny wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalności psychologia pracy i organizacja. Po zakończeniu nauki na uczelni systematycznie dążyłam do poszerzenia wiedzy, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru zarządzania zasobami pracy, doradztwa zawodowego oraz mediacji i negocjacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mam możliwość pełnej realizacji w czasie wykonywania zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z dużą ilością prywatnych firm, oraz z urzędami różnego szczebla i fundacjami. Pracuję z podmiotami, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Całościowo mogę się zająć kompleksowym wdrażaniem sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a także treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych artykułów w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to na początku pełna poufność, zaufanie moich klientów są dla mnie bardzo ważne. Mogę się między innymi zająć wykonaniem audytów kompetencyjnych, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także ulepszam procesy HR. Mogę także przeprowadzić warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: